O MNĚ
CO DĚLÁM

Jako malá holka jsem milovala Šíleně smutnou princeznu. Asi proto, že po každém pláči přijde radost a po dešti zase sluníčko. Fascinují mě příběhy "před a po", minimalismus, ctnosti a toužím zanechat pozitivní dopad na své okolí. Miluji lásku a dobře odvedenou práci. Před týdnem byl výsledek pouze nápadem, řádky byly jen střípky informací, mezi nimi možná rozsypané moje pochyby. Dnes mám hotovo a moje slova inspirují, motivují, uklidňují či nakopávají ke změně.

Píši o environmentálních tématech. Do lifestylových i odborných časopisů. Pracuji s fakty, se slovy, s ideály, s dojmy i pocity. Hledám cestu komfortu, uspokojení potřeb i tužeb, růstu i sebenaplnění bez toho, aniž bychom vrásku po vrásce nechali umřít svoje životní prostředí a tím i sami sebe. Náš jediný domov, který máme a který nám denně umožňuje prožívat vše dobré, krásné i zlé. Protože po každém pláči přijde radost a po dešti zase sluníčko. 

PORTFOLIO
Show More
KONTAKT
NAPIŠTE MI
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean

© 2017 MAGDALENA HRONOVÁ

hronova.magdalena@gmail.com

Tel: 721-569-914

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Bezobalový obchod

Pro bezobalový obchod Kosí zob spravuji Facebookovou stránku. Každé tři dny nový post, nová fotka i nový recept či zero-waste tip. Co nového máme v obchodě, co se chystá a proč za námi dorazit?