O MNĚ
CO DĚLÁM

Jako malá holka jsem milovala Šíleně smutnou princeznu. Asi proto, že po každém pláči přijde radost a po dešti zase sluníčko. Fascinují mě příběhy "před a po", minimalismus, ctnosti a toužím zanechat pozitivní dopad na své okolí. Miluji lásku a dobře odvedenou práci. Před týdnem byl výsledek pouze nápadem, řádky byly jen střípky informací, mezi nimi možná rozsypané moje pochyby. Dnes mám hotovo a moje slova inspirují, motivují, uklidňují či nakopávají ke změně.

Píši o environmentálních tématech. Do lifestylových i odborných časopisů. Pracuji s fakty, se slovy, s ideály, s dojmy i pocity. Hledám cestu komfortu, uspokojení potřeb i tužeb, růstu i sebenaplnění bez toho, aniž bychom vrásku po vrásce nechali umřít svoje životní prostředí a tím i sami sebe. Náš jediný domov, který máme a který nám denně umožňuje prožívat vše dobré, krásné i zlé. Protože po každém pláči přijde radost a po dešti zase sluníčko. 

PORTFOLIO
Show More
KONTAKT
NAPIŠTE MI
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean

© 2017 MAGDALENA HRONOVÁ

hronova.magdalena@gmail.com

Tel: 721-569-914

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Ekologický časopis

Do Sedmé generace jsem za dva roky spolupráce zpracovala rozhovor s Ivanem Ryndou, článek o environmentálních souvislostech pěstování pokojových rostlin, text o nové vlně života ve vnitroblocích a další články a reportáže.